En İyi Beyaz Eşya Markası 2019

Beyaz eşya almaya karar verirken, hangi model ve markayı almamız gerektiğine dair araştırmalar yapmaktayız. Beyaz eşya almadan önce mutlaka tüm markaların modelleri, fiyatları ve kaliteleri ile ilgili bilgi toplamak gerekir. Elektronik eşyalarda yanlış bir seçim yapmak çok can sıkıcı olmaktadır. 

İyi bir marka yerin, ucuz fiyatlarda belirsiz markaları alıp bir iki yıl içerisinde kendinizi sürekli servis armasında bulabilirsiniz.   Hem zaman kaybı, hem baş ağrısı hem de aldığınız fiyatları kat kat servislere yaptığınız ödemelerle geçirebilirsiniz. Bu doğrultuda sorunsuz bir hizmet almak adına mutlaka araştırma yaparak iyi bir marka seçimi ile kaliteli ve uzun ömürlü ürünler almanız mantıklı olacaktır. 

Günümüzde piyasaya göz attığımızda yüzlerce markayı görebilmekteyiz. Bu markalar piyasaya sundukları modeller ve kampanyalı fiyatlarla sürekli rekabet halindeler. Bu sayede müşteriler bu markalar çerisinde araştırma yapabilmekte, uygun ve kaliteli ürünleri seçebilme imkânını yakalayabilmekteler. Peki, beyaz eşya markalarında en kaliteli markalar hangileridir? 

Samsung: Samsung bir Güney Kore ürünüdür. Elektronik cihazlarda( TV, Cep telefonu, Bilgisayar) gibi, standartların en üstünde yer alıyor desek yanlış olmayacaktır. Fakat beyaz eşyalarda tam olarak bu kaliteyi yakalamış sayışmaz.

Siemens: Siemens elektronik cihazlar noktasında bir dünya devidir.  Dünyanın 2. En iyi markası arasında olan Siemens kaliteli ürünleri ve modelleri ile en çok tercih edilen markalardandır. Bunun yanı sıra kaliteli servis hizmetleri ve imkânları ile de müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

Bosch: Siemens’in ürettiği bu markada, oldukça kaliteli ve sağlamdır. Bosch son dönemlerde piyasaya sürdüğü beyaz eşyalar ile kalite standartlarını yükseltmeye devam etmektedir. Disiplinli ve programlı bir servis hizmetine sahiptir. Bosch markası kolay kolay sorun yaşanmayan ve bozulmayan sağlam özelliklerle üretilmesinden dolayı doğru seçimler arasında olacaktır.

Profilo: En iyi 3. Beyaz eşya markası diyebiliriz. Kalitesi Bosch ve Siemens’e yakın olup uzun ömürlü kullanılabilecek beyaz eşya üretimi yapmaktadır.

Vestel: Vestel beyaz eşya anlamında çok tavsiye edilebilecek markalar arasında yer almazken, televizyon modellerinde oldukça iyi düzeyde üretimler yapmaktadır.

Gaggenau: Türkiye’de çok isim yapmamış olsa da, beyaz eşya üretiminde en iyi marka olduğunu söyleyebiliriz. Fiyat listesi kabarık olmasına karşın, kalite anlamında sektörün en iyisidir. 

Beko-Arçelik: Bu iki marka aynı fabrikada üretilmekte olup, dünya standartlarında satış kapasitesine sahiptir. En iyi beyaz eşya markaları arasında yer almaktadır. Geniş bir servis hizmetine sahiptir ve müşteri memnuniyetine çok önem verilmektedir. Fiyatları da her bütçeye uygunluk sağlayabilecek seviyede olup birçok kampanya ile de dikkatleri sürekli üzerinde tutabilen markalardandır.  Beyaz eşya seçimi yaparken muhakkak çok dikkatli olunması gerekir. Neticede sürekli değiştirebildiğimiz eşyalar arasında değiller. Buna istinaden seçim yaparken çok iyi bir araştırma yapmak gerekir. Peki, nasıl seçim yapmalıyız? Öncelikle markalarla ilgili bilgi toplayıp müşteri şikâyetleri ya da yorumlarına bakabiliriz. Ya da etrafımızdan beyaz eşya markaları ile ilgili bilgi toplayabiliriz. 

Bunların yanı sıra müşteri potansiyeli ve özelliklerine dikkat edebiliriz. Her markanın üzerinde kalite etiketleri bulunmaktadır. A,B,C şeklinde kategorilere ayrılmaktadır. Bunlara dikkat etmeliyiz. İsim yapmış markaları tercih etmeye özen göstermeliyiz. Beyaz eşyalarda yapılacak yanlış seçimler hem masraf kapısını aralayacak hem de çok can sıkıcı olacaktır. 

Mutlaka evinizdeki beyaz eşya yerlerinin ölçüleri ve alacağınız ürünün ölçülerini karşılaştırmalısınız. Enerji tasarrufu sağlayacak doğru enerji sınıfından bir ürün seçmeye özen göstermelisiniz. Bu sayede tasarruf etmiş olacaksınız. Evinizin kullanımına uygun kapasitede bir ürün tercih etmelisiniz. Ses düzeyleri kodlamalarına dikkat etmelisiniz. Zira bu durum sizin ve komşularınız açısından sıkıntı oluşturabilmektedir.

Random Posts

 • Beyaz Eşya Düğün Paketi

  Evleneceklere duyurulur, ne varsa düğün paketlerinde var. Nereden alacağız, nasıl alacağız, hangi marka, çok mu pahalı diye düşünmeyin. Eşyaları tek […]

 • En uygun televizyon fiyatları

  Sürekli gelişen teknolojinin bir sonucu olarak televizyonlarda teknolojiye ayak uydurmaya devam ediyor. Siyah ve beyaz ekran ile başlayan televizyon macerası […]

 • Dyson Süpürge Modelleri

  Dyson elektrikli süpürge modelleri genellikle sessiz olması ve aynı zamanda geri dönüşümlü malzemelerden üretim yapması onu rakiplerinden ayrıştırarak ön plana […]

 • Herkes için beyaz eşya

  Beyaz eşya, özellikle yeni evlilerin muhakkak aldığı bir ürün grubudur. Çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi gibi eşyalardan oluşan […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*