Arçelik Çamaşır Makinesi Fiyatları

Beyaz eşya sektörünün öncü firması Arçelik, üretmiş olduğu son teknoloji çamaşır makineleriyle de sektörde önemli bir Pazar hacmine sahiptir. Üretilen son model makinelerle hayatı daha da kolaylaştıran Arçelik çamaşır makineleri birbirinden farklı teknik özelliklere sahip birçok modelle birlikte müşterilerin beğenisine sunulmaktadır ve çeşitlilik Arçelik çamaşır Makinesi fiyatları içinde geçerli. Fiyatlar modele göre değişiklik göstermektedir. Arçelik çamaşır makineleri, rakiplerine göre teknolojik açıdan, yedek parça ve teknik servis altyapısı bakımından ve fiyatlarıyla en çok tercih edilen makinelerdendir.

Arçelik çamaşır makinelerinin fiyatları yük kapasitesi, sıkma devri, enerji sınıfı, rengi ve ektra fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kullanılan motorlar yüksek güç üretmesine karşın enerji verimliliğinde A+++  sınıfından %70 daha fazla tasarruf sağlayabilmektedir. Su kullanımında da verimliliği ön planda tutan Arçelik çamaşır makineleri yıllık su ve elektrik tasarruf oranlarıyla müşterilerinin ceplerini de rahatlatıyor ve aynı zamanda doğa dostu sınıfında en önlerdeki yerini korumayı da ihmal etmiyor.

Dijital gösterge panelleri, su taşma emniyet sistemi,  hata ikaz kodları, dengesiz yük kontrol sistemi,  çocuk kilidi gibi fonksiyonlar çoğu modelde standart olarak kullanılmakta olan Arçelik çamaşır makineleri müşterilerine güvenlik ve lüksü en uygun ve en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.

Arçelik Çamaşır Makinesi Modelleri

Arçelik markası tüm ürünlerinde olduğu gibi çamaşır makinesi teknolojilerinde de günümüzün en ileri teknolojilerini kullanmaktadır. 5 kg ile 12 kg arasında kapasite sahip modeller bu konuda en yüksek yük kapasitesine de sahip olan markalar arasında yer almakta. Arçelik çamaşır makineleri iç hacim olarak çok büyük bir kazan kullanıyor ve battaniye, bornoz, yorgan gibi çamaşır makinesinde yıkanması pek mümkün olmayan eşyaları rahatlıkla yıkayabilmekte.

Arçelik çamaşır makinelerinde 600 devir/dk olarak başlayan devir hızı 1400 devir/dk ya kadar çıkabilmekte ve bu kapasiteyle ürünlerin çamaşır makinesinden daha kuru çıkmasına olanak sağlamakta. Enerji verimliliğinde A+ ve A+++ aralığında değişen enerji verimliliklerine sahip modellerle ön plana çıkmakta Arçelik çamaşır makineleri. Arçelik çamaşır makinesi fiyatları tüm bu modellere göre farklılık göstermekle birlikte aynı özelliklere sahip diğer marka ve modellere göre fiyat avantajı da sağlamakta. Beyaz eşya olarak tanımlanan çamaşır makineleri Arçelik markasıyla siyah, gri ve bordo seçenekleriyle de müşterilere sunulmaktadır.

Tüm bu özelliklerinin yanında özel fonksiyonlara sahip modelleriyle farklılık yaratmaktadır Arçelik çamaşır makineleri. Woolmark programıyla yünlüler yıpranmadan yıkanabilmekte. Bu program sayesinde çamaşır makinesinde yıkamaya cesaret edilemeyen ürünler için elde yıkama çilesi de son bulmaktadır. AquaFusion teknolojisi ile enerji verimliliğinde A+++ a göre %20 daha az enerji tüketimi mümkün. Yine Silent-tech teknolojisine sahip modellerde standart çamaşır makinesi modellerine göre 5 kat sessiz çalışma imkanı sağlanmakta.

Arçelik Çamaşır Makineleri Satış Sonrası Destek Hizmetleri

Ülkemizle birlikte 145’in üzerinde ülkede satılı yapılan Arçelik çamaşır makineleri hem teknolojiler hem de Arçelik çamaşır makinesi fiyatları ile tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Müşterilerin bu yoğun talebiyle birlikte Arçelik markası da tüm bu müşterilerine satış sonrası kurulum ve teknik servis desteği, yedek parça temini gibi konularda eksiksiz hizmet sunmaktadır. Ülkemizin her noktasına ulaşabilecek bir teknik servis ağına sahip Arçelik, çamaşır makinelerinin satış sonrası desteğini de geciktirmeden zamanında müşterilerine ulaştırmaktadır.

Müşteriler Arçelik çamaşır makinelerini tercih ettikten sonraki kurulum taleplerini ve sonraki dönemlerde gerekli teknik destek taleplerini 4448228 numaralı Arçelik servis çağrı merkezine iletebilmektedir. Aynı gün içinde teknik servis imkanı tanıyan alt yapısıyla ve uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetine büyük önem göstermektedir Arçelik markası.

Random Posts

 • Arçelik Beyaz Eşya Fiyat Listesi 2020

  Birçok alanda beyaz eşyaların kullanımına yer veriliyor. Özellikle yiyeceklerin soğutulması için buzdolabı kullanımına yer vermek çok önemlidir. Zamandan , enerjiden […]

 • Derin Dondurucu Çeşitleri Hakkında Her Şey

  Derin Dondurucu Çeşitleri Hakkında Her Şey Beyaz eşya sektörü büyüyor, değişiyor ve sizler için muhteşem ürünler sunuyor. Siler bu ürünler […]

 • Çamaşır makinesi çalışma prensibi ve avantajları

  Çamaşır makinesi çalışma prensibi ve avantajları Hanımların evlerdeki en önemli yardımcılarından biri olan çamaşır makinesi çalışma prensibi devrim gibi bir […]

 • İnox Buzdolabı

  İnox Buzdolabı… Buzdolapları; inoks, no-frost ve beyaz seçenekleri ile evinize en yakışanı seçmeniz için sizleri bekliyor.  Akıllı çözümleri ile Duo-Frost […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*