Siemens Beyaz Eşya Fiyatları 2019

Hepimizin hayatı boyunca en çok vakit geçirdiği alan hiç şüphe yoktur ki evdir. Bu sebeptendir ki herkes evine, dekorasyonuna, eşyalarına ve ev içindeki konforuna büyük özen gösterir. Tabi bir de evlerimizde hayatımızı kolaylaştıran, şık ve aynı zamanda kullanışlı eşyalara sahip olmak için ödeyeceğimiz bedel vardır. 

Hele ki bunlar içinde her evin vazgeçilmezi olan beyaz eşya çeşitleri vardır ki hem kaliteli hem cep yakmayan ve hem de şık seçenekler bulmak için akla karayı seçmek gerekiyor. Peki, nedir beyaz eşya seçimini bu kadar zor yapan? Hemen açıklayalım. Aslında tek kriteri ucuzluk olarak belirlemiş olanların uygun beyaz eşyalar bulmak için devasa bir çaba sarf etmesine gerek yoktur. Çünkü kalitesiz ucuzluğu her yerde bulunmak mümkün olmaktadır. 

Mesele yeni evlenen çiftlerin ev kurarken veya evindeki beyaz eşyalarının işlevselliği ve kullanılabilirliği azalmış olan kişilerin evlerini yenilerken kalite arzusunda uygun fiyat için piyasa araştırmaya niyetlenmesiyle başlıyor. Çünkü her birimiz belirli bir kazanç sınırında mümkün olabilecek en üst mertebede kaliteyi hayatımızda isteriz.  Siemens beyaz eşyaları ise herkesi olduğu gibi sizleri de memnun edecek kalitesini huzurunuza sunuyor. Kaliteli ürünleri ve alışveriş sonrası sağlamış olduğu destek ile de müşterilerine hizmet vermeye devam eden Siemens firması müşterilerinden tam not almıştır. 

Siemens beyaz eşya fiyatları 2019 yılında da kalitesiyle beraber mümkün olan en uygun fiyatlarını huzurunuza sunuyor. Cep yakmayan hiçbir şeyin kalmadığı, insanları alışveriş yapmaktan korkutan şu zamanda büyük avantajlarla sizleri mutlu edecek iQ500 alttan donduruculu buzdolabı ile başlayalım. Kolay temizlenebilir özelliğinin yanında Nofrost teknolojisiyle tasarlanmıştır. Sıcaklık kontrolünü elektronik olarak sağlayan donanımı ve süper dondurma özelliği mevcuttur. Bu beyaz eşyanın ücreti ise büyük yaz kampanyası ile 6800 TL’den 4999 TL’ye düşmüştür. 

Evlerin olmazsa olmazı çamaşır makinelerinde de göz kamaştıran fırsatlar mevcut! Siemens iQ300 8 kg çamaşır makinesini dakikada 1000 devir dönen, uygun değer derecesinde yıkama performansı gösteren bir teknoloji harikası olarak tanımlamak mümkün. Çocuk kilidi, akustik uyarı sistemi, oto temizlik sağlayan deterjan çekmecesi ve sessizlik sağlayan anti titreşim dizaynı ile konforlu bir kullanım sağlar. Bu çamaşır makinesi ise 2.727 TL yerine sadece ve sadece 2.269 TL’ye satılmaktadır. 

Kurban Bayramının yaklaştığı şu günlerde dikkatinizi tamamen buraya çekecek bir kampanya var sırada! Siemens iQ300 solo derin dondurucu optik ve akustik uyarı özelliğine sahiptir. Akıllı sensörleri donanımında daima sabit sıcaklık sağlayan derin dondurucu, elektrik kesintisi durumunda 24 saat problemsiz saklama imkânı sunar. LED üzerinden elektronik ısı ayarı okunabilir. Bu beyaz eşyamızın fiyatı ise neredeyse 2.780 TL iken şimdi büyük indirimle yalnızca 1.870 TL ile satışta.

Evde kurulan her sofranın sonunun ne olduğunu bilirsiniz. Vakitten çalan, uğraştıran devasa bir bulaşık yığını. Üstelik de akan onlarca litre suyu hesap etmeye cüzdanımız el vermiyorken biz de el vermemeli, bulaşıkları makinede yıkamalıyız. Bu yalnızca su faturalarınızın selameti için bir öneri değil doğaya karşı bilinçli kişiler olmanın gerektirdiği bir ödevdir. Hem ekonomik hem tasarruflu ürünleri ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

Hal böyleyken sizi Siemens solo bulaşık makinesi ile tanışmak isterim. Dönüşümlü yıkama tekniği, kalan zaman göstergesi ve de eksik tuz göstergesiyle kendine hayran bırakacak donanımlara sahip bu bulaşık makinesi, yük sensörlüdür. Hızlı yıkama programlarıyla harika temizlik sağlar. Bu ürünün fiyatına gelecek olursak bu şahane çamaşır makinesi, 2.866 TL’den 2.037 TL ‘ye düşmüştür. 

Random Posts

 • Siemens Beyaz Eşya Fiyatları 2019

  Hepimizin hayatı boyunca en çok vakit geçirdiği alan hiç şüphe yoktur ki evdir. Bu sebeptendir ki herkes evine, dekorasyonuna, eşyalarına […]

 • Dünden Bugüne Beyaz Eşya Sektörü

  Türkiye’de ilk olarak 1955’de beyaz eşya fabrikası kurulması ile günümüze kadar geçen 59 yıl içinde gitgide büyüyen ve gelişen bir […]

 • Erkek Kol Saati Aranan Özellikleri

  Geçmişten günümüze hem erkek hem de bayanlar için vazgeçilmez aksesuarlar arasında yer almakta olan saat modelleri, şimdilerde giderek çeşitlilik göstermektedir. […]

 • Mutfağınız için Şık Buzdolapları

  Mutfak dekorasyonunun öneminden daha önce birçok kez bahsedilmişti. Bu konu içerisinde de dikkat edilecek şeyler arasında mutfak ürünleri bulunuyor. Beyaz […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*