SİEMENS BEYAZ EŞYA FİYAT LİSTESİ

Evlilik, aile kurmanın en temel adımlarından biri. Geleneksel bir evlilik süreci gerçekleştirmek isterseniz, evlilik aşamalarını adım adım takip edebilirsiniz. Evlilik denince akla ilk gelen düğün olsa da düğünden önce pek çok basamak bulunuyor. Düğün, iki çiftin birlikteliğini sevdikleri ile kutlama törenidir. Kulağa çok kolay bir eylemmiş gibi gelse de aslında çeşitli aşamalardan geçmesi gerekiyor. Evlenme teklifi, kız isteme, nişan gibi evlilik hazırlıkları …

Yeni bir aile kurmak için her şeye sıfırdan başlamak gerekiyor. Çeyiz de bu aşamada son derece önemli. Çeyiz eşyaları arasında mutfak araç gereçleri, beyaz eşyalar, mobilyalar gibi birçok detay bulunuyor. Çeyiz alışverişi yaparken kendinize bir çeyiz listesi hazırlayarak ihtiyaçlarınızı belirleyebilir ve sonrasında listeden neyi aldığınızı, neyin eksik kaldığını kolayca takip edebilirsiniz. Bu takip sürecinizde merak edilebilecek  markalardan Siemens’in Beyaz Eşya özellikleri ve fiyat aralıkları hakkında bilgi verilecek olursa:

Siemens buzdolabı ve derin dondurucuları yenilikçi teknolojileri ve modern özellikleri sayesinde, yiyecekleri daha uzun süre taze tutar ve onları rahatça depolamanıza yardımcı olurlar. Yiyeceklerin kokularının birbirine karışmasını engellemek ve daha fazla hijyen sunmak için iki farklı çekmece bulunur ve bu çekmeceler buzdolabının diğer bölümlerine göre daha düşük sıcaklığa sahip olacak şekilde ayarlanır. Siemens noFrost teknolojisi iç duvarlarda buz ve yiyecekleriniz üzerinde buzlanma oluşumunu önler. bigBox alışılmadık şekilde yüksektir. Bu sayede ürünleri üst üste istifleyebileceğiniz bolca alan sunar. Eğer bu alanlar size yeterli gelmezse rafları ve bölmeleri çıkartarak daha da fazla alan yaratabilirsiniz. Enerji açısından tasarruflu Power – LED lambaları, iç mekânı yukarıdan aşağıya mükemmel şekilde aydınlatır. XL-XXL Buzdolapları büyük bir iç kısma sahiptir ve yiyecekleriniz için ekstra alan ve 2 kata kadar tazelik sunarlar. Ankastre buzdolapları- derin dondurucuları, solo buzdolapları- derindondrucuları gibi çeşitleriyle birçok buzdolabına sahiptir. Buzdolabı- derindorucuların fiyatları 2000 TL’den başlamaktadır.

Siemens çamaşır makineleri size konfor, performans ve enerji verimliliği ile birlikte daima en son teknolojiyi sunar. Siemens’in önden yüklemeli solo çamaşır makineleriyle seçenekleriniz çok esnektir: Çeşitli modeller ve kapasitelerin yanı sıra farklı tasarımlar, fonksiyonlar ve programlar arasından da istediğinizi seçebilirsiniz. Daha da fazla esneklik için ürünlerin çoğunu ankastre mutfağınızın tezgahının altına itebilirsiniz. Çamaşır makine fiyatları 2300 TL’ den başlayarak değişen fonksiyon kg, ve diğer çeşitli özelliklerine göre artmaktadır.

Siemens pişirme grubu Fırınlar hakkında: Yenilikçi teknolojileri ve işlevsel özellikleri ile çok çeşitte fırınlara sahiptirler; ankastre fırınlar, buz çözmeden yemek pişirmeye tüm işlemler için mikrodalga fırınları , solo fırınları gibi birçok fırın tipleri mevcuttur. Ocaklarda ise, anında ısınıp soğuyabilen indüksiyonlu ocaklara, davlumbaz entegreli ocaklara ve dilenilen şekilde tasarlanabilen domino ocaklara sahiptirler. Pişirme gurubunda ocak fiyatları 670 TL’den başlamakta, fırınlardaysa 1870TL’den başlayarak çeşitli sınıflara göre devam etmektedir.

Siemens yıkama grubunda bulaşık makineleri çeşitli özellikleriyle; tezgahınızın altına kolaylıkla sığabilen tezgahaltı modelleri, tasarımlara sahip tam ankastre bulaşık makineleri, hem şık hem fonksiyonel özellikleriyle yarı ankastre bulaşık makineleri  bulunmaktadır. Fiyat aralıkları 1630 TL’den başlamakta olup, değişen fonksiyon ve özelliklere göre 6500 TL’ ye kadar varmaktadır.

Bu bilgilerle birlikte Siemens hakkında merak edilen garanti sistemi şöyledir: +4 yıl ek garanti hizmeti ile Siemens Ev Aletleri’nizi 7 yıl boyunca korunmaktadır. Siemens Ev Aletleri, satın alma tarihinden itibaren 3 yıla kadar üretici garantisi altındadır (web sitesi alışverişlerinde geçerli olan garanti sistemidir. Ekstra İlgili mağazalarından da bilgi alınabilir.) .

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*