Bosch Beyaz Eşya Fiyatları 2019

Ev Aletleri, nesillerdir günlük hayatın daha da kolaylaşmasını sağlıyor. Ev işlerinden bazılarını sizin yerinize onlar yapıyor. İşlerin daha çabuk bitmesini garanti ederek zamandan kazandırıp, yaşam kalitesini arttırıyor.Bir evin olmazsa olmazı haline gelen elektronik eşyalar, her yıl çeşitlenerek insan ihtiyacına cevap vermeye devam etmektedir. Evlerde kullanılan elektronik eşyalar, teknolojinin gelişimiyle birlikte yenilenmeye ve çeşitlenmeye devam ederken, ev elektroniği fiyatları da yıllara göre değişim göstermektedir. 2019 yılında beyaz eşya, ev aletlerinde diğer yıllara göre her marka da genel bir artış görülmektedir. Bu yüzden markalar kendi içlerinde olabildiğince paket, sezon indirim yaparak  insanların alım gücünü kolaylaştırmaya çalışır.

 Eğer evinize Bosch ev aleti, beyaz eşyası almayı düşünüyorsanız; Bosch Home Connect teknolojisiyle ev aletlerinizi akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden, uzaktan ve rahatça kontrol edebilmenizi sağlamakta. Home Connect uygulaması sayesinde eve gelmeden bulaşık veya çamaşır yıkayabilir, geldiğinizde yemeğiniz hazır olsun diye fırınınızı siz dışarıdayken çalıştırabilirsiniz. Home Connect fonksiyonlu Bosch ev aletleri ile istediğiniz yerde ve zamanda ev aletlerinizin kontrolünün parmaklarınızın ucunda olması, günlük hayatınızı daha da kolaylaştırmakta. Bosch aynı zamanda çevreyi korumak için önemli çalışmalar yapmakta ve çevre dostu yeniliklere çok önceden adım atmaktadır. Fiyatları hakkında bilgi verilecek olursak;

Bosch’ a ait bir  A+ buzdolabı fiyatı ortalama 2300 TL ‘ den başlamakta ve fonksiyon gelişimine, çeşitliliğine göre artmaktadır. Bosch buzdolabı özellikleri arasında A+ enerji sınıfı ile A enerji sınıfı buzdolaplarına göre %20 daha az enerji harcar. Ayarlanabilir nem kontrol mekanizması sayesinde yiyeceklerin tazeliği korunabilmekte. Saklama koşulları yiyeceklerin bozulmadan korunmasını sağlayabilmekte. Birçok buzdolabında Fan destekli MultiAirflow özelliğiyle nem seviyelerini üstten alta kadar eşit seviyede tutar.

Bosch çamaşır makineleri fiyatları 1450 TL’ den başlamakta artan kg, ve fonksiyonlarına göre fiyatları değişmekte, artmaktadır. Genel özelliklerinden bahsedilecek olursa; A+ enerji sınıfındaki makinelerde 2 kademeli miktar otomatiği sudan tasarruf edilmesini sağlar.Dengesiz yük kontrolü vardır. Aktif Su özelliğiyle; tamburun tam ya da yarım dolu olduğunu anlayarak su tüketimini ayarlamaktadır, doğanın korunmasını sağlar.

Bosch bulaşık makinesi fiyatları 2000 TL’ den başlamakta. Serilerine, çeşitli özelliklerine göre fiyatları değişmektedir. Online alışverişlerinde bulaşık makinlerinde 10 yıl garanti hizmeti sunmaktadır. Ecosilence motor özellikleriyle sessiz, güçlü ve tasarruflu bulaşık makinelerine sahiptirler.

      Bosch pişirme grubu her türlü mutfak tasarımına uyması için yapılmıştır.

      Ocakları Yüksek stabilite ve sağlamlıkta, ergonomik kullanım özelliklerindedir. Fiyatları 650 TL’ den başlamaktadır. Sıcaklığı iyi ayarlanan ankastre fırınları fiyatları 1000 TL’den başlamakta artan fonksiyonlarına gelişmelerine göre fiyatları değişmektedir. Bosch fiyatları ve özellikleri genel hatlarıyla yukarıdaki gibidir. Bu verdiğimiz bilgilerle birlikte çok çeşitte, özellikte  beyaz eşyaları bulunmakta. Kartla taksit imkanları da mevcuttur. İlgili bosch mağazalarından ve online sitelerinden kontrol edebilirsiniz.

Random Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*