BEKO BEYAZ EŞYA DÜĞÜN PAKETİ

Ekonomik beyaz eşya düğün paketleri artık sadece evlenirken değil aynı zamanda tek başınıza da bir ev kurarken de büyük bir ekonomik rahatlık sağlamaktadır. Düğün arifesinde olsun, yeni bir hayata başlarken olsun; bir ev kurarken hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyaları seçmede en önemli kriterler; güvenli, ekonomik ve uzun ömürlü olmasıdır.  Beko markası da insanların isteklerine göre kolaylıkları sağlamak için web sitelerine özel ‘’Beyaz Eşya Düğün Paketleri’’ hazırlamıştır: 

     Beko Eko Düğün Paketi Beko Eko Çeyiz ve Düğün Paketi(Web’e Özel); Beko 465 Litre No Frost Buzdolabı, Beko 7 Kg A+++ Çamaşır Makinesi, Beko 3 Programlı A+ Bulaşık Makinesinden oluşmaktadır.  Peşin Fiyatına 9 Taksit seçeneği vardır. 1 Haziran – 30 Haziran 2019 Tarihleri arasında world özellikli kart; 3+6 Taksit seçeneği ile Kampanya Peşin Fiyatına 9 Taksit alışveriş yapabilirsiniz. Bu ürünlerde kargo ücretsizdir. İstanbul Avrupa yakası teslimat ortalama 3 iş günü, Anadolu yakası ortalama 5 iş günü, İstanbul dışı ortalama en geç 9 iş günü sürmektedir. Teslimatlar direk size en yakın yetkili servislerce yapılıyor.

Paket Avantajları:

-Dolap karlanma ve buzlanma yapmaz enerji düzeyi A++ ile çok az elektrik harcar. 465 Litre hacmi ve 185 cm yüksekliği vardır. ortalama bir nofrost’tan farklı olarak 30güne kadar iyi olanı koruyabilen everfresh özelliği vardır. Everfresh özelliği her buzdolabında yoktur. 

– Bulaşık makinesi alt sepeti kolay kullanım ve dizilim için telleri yatar. 58dk kısa programı ve yarım yük(tek sepet az yük) yıkama özelliği vardır.
–  Çamaşır Makinesi A+++ ve 1000 Devir özelliklidir. Tüm ürünler 3 YIL garantilidir. Teslimatları size en yakın resmi yetkili servisler yapar. Bu hizmet ücretsizdir. 

   Beko 970465 MB 465 Lt Brüt Hacimli A++ No Frost Buzdolabı(Beyaz) genel özellikleriyle; uzun süre taze tutan Evetfresh özelliği, mavi ışık teknolojisi,  465 litre brüt hacmi, 313 net soğutucu hacmi, 93 litre net dondurucu hacmi, değiştirilebilir kapı yönü özelliği,  A+++ enerji seviyesi, düşük ses seviyesi, 287 Kwh yıllık enerji tüketimi vardır.

Ürün Ölçüleri: YxGxD= 185 x 70 x 65 cm’dir ve içine rahatlıkla yiyeceklerinizi, malzemelerinizi yerleştirebilirsiniz. Bu ürünün teslimatı size en yakın yetkili servis tarafından ücretsiz olarak yapılabiliyor ve  e-müşterileri ayrıca montaj için servis çağırmalarına gerek kalmıyor. 

Beko BK 7101 D 7 Kg Çamaşır Makinesi(Beyaz ) genel özellikleri

7 kg kapasitesi, A+++ enerji perfomansı, 15 program sayısı vardır. Tek su girişli ve maksimum sıkma devri 1000 dir. Önem taşıyabilecek diğer çocuk kilidi özelliği, su taşma emniyet sistemi, elektronik su kontrol sistemi vardır. Etkin yalıtım sağlayarak sessiz yıkama sağlamaktadır. 

Hi- Tech rezistans sistemiyle çamaşır makinesinin ömrünü uzatıyor ve performansını arttırıyor. Ekodetarjan sistemiyle su alımında deterjan kaybını önleyerek etkin deterjan kullanımını sağlar. 

Beko BM 3003 3 Programlı Beyaz Bulaşık Makinesi
 
Yeni özelliği; tablet tuşunu kullanmadan yeni 58 dakika programına sahip olmasıdır. BM 3003 yeni modeli tablet deterjan kullanımına da uygundur.  Garanti Süresi 3 yıldır. Genel Özellikleri olarak; Bardak koruma sistemi, yarım yük yıkama özelliği, alt sepette yatabilen teller, paslanmaz çelik iç gövde özelliği, 12 Kişilik Kapasitesi vardır, A+ Enerji Performansı, 14 L su tüketimiyle tasarruf sağlamaktadır. 

Random Posts

 • Evin Yardımcıları Beyaz Eşya

  Evin Yardımcıları Beyaz Eşya Teknoloji gelişti ve zaman değişti. Bu sözü özellikle yaşlı insanlardan çok fazla duyarız. Bu sözü söylemede […]

 • Beyaz Eşyalarda Çevreci Teknoloji

  Beyaz eşyalar, günümüz modern dünyasının insanın en önemli yardımcılarından birisidir. Özellikle son birkaç yıl içerisinde çok hızlı şekilde yaşanan teknolojik […]

 • Halı Yıkama Makinası

   Halılarınızın Ömrünü Uzatıyor Halılarımız evlerimizin güzel görünmesini sağlayan en önemli dekorasyon ürünüdür. Aslında yüzyıllar öncesine ait olan bir gelenektir halı. […]

 • Arçelik Buzdolabı In Love Serisinin En Renklisi

  Hesaplı bir buzdolabına sahip olmak istiyorsanız Arçelik’i seçebilirsiniz. Hem hesaplı olan, hem de teknolojinin beraberinde getirmiş olduğu özelliklerden yararlanılarak tasarlanmış […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.