Arçelik Beyaz Eşya Fiyatları 2020

Beyaz eşya bir evin olmazsa olmaz parçasıdır. Beyaz eşya kavramı içerisine buzdolabından çamaşır makinesine, bulaşık makinesinden fırına kadar çok önemli parçalar girer. Beyaz eşyalar olmazsa, hayallerdeki sıcak yuva anlayışından eser kalmaz. Arçelik beyaz eşya fiyatları 2020 tarifesi yeni evlenecekler, eşyalarını değiştirecekler veya yazlığını döşeyecekler için önemlidir. Ülkemizde beyaz eşya üreticisi çok farklı firma vardır. Ürün çeşitliliği, uygun fiyatlar, vade sayısı, teknik servis ağının yaygın olması, yedek parça imkanı ve daha birçok nedenden dolayı Arçelik en doğru adrestir.

Arçelik beyaz eşya kategorisinde çok çeşit bulunur. Ürün yelpazesinde; buzdolabı, derin dondurucu, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, fırın, mikrodalga fırın, set üstü ocak, aspiratör ve su arıtma cihazı bulunur. Bütün ürünler A sınıfı olup az enerji harcalar. Son teknoloji kullanılarak üretilen ürünler uzun yıllar boyunda sıkıntı olmadan çalışmaktadır. Ürünlerin teknik özellikleri hakkında bilgi alıp karşılaştırma yapmak için internet sitesi kullanılır. Ürünler arasında karşılaştırma en idealini bulmak için güzel bir yoldur. Arçelik beyaz eşyaların her biri kullanıcısının hayatını kolaylaştırmak üzere özel tasarımlarla dizayn edilmiştir.

Mutfakta Arçelik Şıklığı ve Ekonomisi

Mutfağın en önemli parçalarından biri buzdolabıdır. Arçelik beyaz eşya fiyatları 2020 listesinde, ürünler tek tek sıralanmıştır. Arçelik’te buzdolabının çeşitli modelleri vardır. Gardırop tipi, çift kapılı, tek kapılı, tezgah altı, nofrost ve minibar modelleri vardır. Buzdolabı üretiminde son dönem teknolojileri kullanılır. İçindeki malzemeleri uzun süre tazeliğini korur. Enerji tüketimi az olduğundan ev ekonomisine katkıda bulunur. İç hacmi geniştir. Buzdolabı fiyatlarında ürünün modeli, teknik özellikleri, kapasitesi, ölçüleri etkilidir. Bu özelliklerin yanı sıra daha birçok kriter fiyatlarda etkili olduğundan kampanyalar takip edilerek kaliteli ürünler uygun fiyatlara alınabilir.

Arçelik derin dondurucular sebze ve meyveleri taze yeme şansı vermektedir. Sandık tipi ve çekmeceli derin dondurucu modellerinden birini seçerken alan hesaplaması yapılmalıdır. Sandık tipler yatay olduğundan biraz daha fazla yer kaplar. Çekmeceliler daha dar ve uzundur. Yükseklik hesaplaması yapılmalıdır. Mekanı ve alanı uygun olanlar fiyatlarına bakmadan A++ ürünleri seçmelidir.  A++ özelliklerine sahip olanlar diğerlerine göre biraz daha yüksek olmasına rağmen enerji tasarrufu maksimum seviyededir. Elektrikte yaşanan zamları hissetmemenize yardımcıdır.

Bulaşıkların elde yıkanması makinede yıkanmasından çok daha masraflıdır. Sosyal hayata ve ailenize zaman ayırmanız için bir Arçelik bulaşık makinesi şarttır. Bulaşık makinelerinin fiyatları enerji sınıfına, program sayısına göre değişir. Mutfak yemek yapmak içindir. Ocak ve fırın olmayan bir mutfak düşünülemez. Ocaklar, set üstü ve fırınlı olmak üzere iki modeldir. Ocaklarda iki seçenek daha sunulur. Gazlı veya elektrikli. Ocak fiyatlarında modelin serisi, elektrikli veya gazlı olması dikkate alınır. Arçelik fırınlar; mikrodalga, set üstü, mini fırın, ocaklı fırın, kuzine fırın gibi çeşitleri vardır. Birden fazla yemeğin kokusu birbirine karışmadan pişer. Kullanıcısına zaman kazandırır.

Arçelik’le Konforunuz Daim Olsun

Makineler çıkmadan önce çamaşırlar elde yıkanırdı. Oldukça zahmetli olduğundan uzun zaman alırdı.  Sonrasında merdaneli çamaşır makinler çıktı. Merdaneli çamaşır makineler zahmeti azalttı, zamanı kısalttı. Otomatik çamaşır makineleri çıkınca hanımlar rahat etti. Arçelik, çamaşır makineleri ile aile hayatına konfor getirmiştir. Günümüzde çamaşır makinesi olmayan ev yok. Yakın tarihlere kadar çamaşırları kurutmak için asmak gerekirdi. Oysa Arçelik kurutma makineleri sayesinde asma derdi ve zahmeti de bitti.

Beyaz eşya listesinde olduğundan dolayı çamaşır makinesi beyaz olmalı gibi bir anlayış vardır. Oysaki Arçelik, çamaşır ve kurutma makinelerinde çeşitli renkler kullanmıştır. Renkler banyonun dekorasyonunu canlandırmaya yardımcıdır. Arçelik beyaz eşya fiyatları 2020 ekonomik tarifesi ailenin bütçesine yardımcıdır.

Random Posts

 • Aksa Jeneratöründe Kaliteli Servis Hizmeti

  Müşteri memnuniyeti misyonu ile kurumsal jeneratör satış ve servis hizmet sunan anka jeneratör her alanda olduğu gibi jeneratör servisi konusunda […]

 • Beyaz eşya fiyatları neden bu kadar ucuzladı?

  Beyaz eşya fiyatları neden bu kadar ucuzladı?   Beyaz eşya fiyatları eskiden yanından bile geçilemeyecek derece de pahalı ürünler idi. […]

 • Arçelik Hediye Önerileri İhtiyaç Karşılıyor

  Her biri birinden özel hediye önerileri arasında sevdiklerinizi mutlu etmek adına alacaklarınızın tamam Arçelik kalitesinde oluyor. Dilerseniz beyaz eşya kategorisinden […]

 • Estetik Banyo Sepetleri

  Şık Banyo Sepetleri Evlerimiz, yaşam alanlarımızın en önemli mekânlarıdır. Hayatın tüm kargaşasından uzaklaşıp, burada rahat etmek isteriz. O kapıdan içeri […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*