Arçelik Çamaşır Makinesi Fiyatları

Beyaz eşya sektörünün öncü firması Arçelik, üretmiş olduğu son teknoloji çamaşır makineleriyle de sektörde önemli bir Pazar hacmine sahiptir. Üretilen son model makinelerle hayatı daha da kolaylaştıran Arçelik çamaşır makineleri birbirinden farklı teknik özelliklere sahip birçok modelle birlikte müşterilerin beğenisine sunulmaktadır ve çeşitlilik Arçelik çamaşır Makinesi fiyatları içinde geçerli. Fiyatlar modele göre değişiklik göstermektedir. Arçelik çamaşır makineleri, rakiplerine göre teknolojik açıdan, yedek parça ve teknik servis altyapısı bakımından ve fiyatlarıyla en çok tercih edilen makinelerdendir.

Arçelik çamaşır makinelerinin fiyatları yük kapasitesi, sıkma devri, enerji sınıfı, rengi ve ektra fonksiyonel özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kullanılan motorlar yüksek güç üretmesine karşın enerji verimliliğinde A+++  sınıfından %70 daha fazla tasarruf sağlayabilmektedir. Su kullanımında da verimliliği ön planda tutan Arçelik çamaşır makineleri yıllık su ve elektrik tasarruf oranlarıyla müşterilerinin ceplerini de rahatlatıyor ve aynı zamanda doğa dostu sınıfında en önlerdeki yerini korumayı da ihmal etmiyor.

Dijital gösterge panelleri, su taşma emniyet sistemi,  hata ikaz kodları, dengesiz yük kontrol sistemi,  çocuk kilidi gibi fonksiyonlar çoğu modelde standart olarak kullanılmakta olan Arçelik çamaşır makineleri müşterilerine güvenlik ve lüksü en uygun ve en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.

Arçelik Çamaşır Makinesi Modelleri

Arçelik markası tüm ürünlerinde olduğu gibi çamaşır makinesi teknolojilerinde de günümüzün en ileri teknolojilerini kullanmaktadır. 5 kg ile 12 kg arasında kapasite sahip modeller bu konuda en yüksek yük kapasitesine de sahip olan markalar arasında yer almakta. Arçelik çamaşır makineleri iç hacim olarak çok büyük bir kazan kullanıyor ve battaniye, bornoz, yorgan gibi çamaşır makinesinde yıkanması pek mümkün olmayan eşyaları rahatlıkla yıkayabilmekte.

Arçelik çamaşır makinelerinde 600 devir/dk olarak başlayan devir hızı 1400 devir/dk ya kadar çıkabilmekte ve bu kapasiteyle ürünlerin çamaşır makinesinden daha kuru çıkmasına olanak sağlamakta. Enerji verimliliğinde A+ ve A+++ aralığında değişen enerji verimliliklerine sahip modellerle ön plana çıkmakta Arçelik çamaşır makineleri. Arçelik çamaşır makinesi fiyatları tüm bu modellere göre farklılık göstermekle birlikte aynı özelliklere sahip diğer marka ve modellere göre fiyat avantajı da sağlamakta. Beyaz eşya olarak tanımlanan çamaşır makineleri Arçelik markasıyla siyah, gri ve bordo seçenekleriyle de müşterilere sunulmaktadır.

Tüm bu özelliklerinin yanında özel fonksiyonlara sahip modelleriyle farklılık yaratmaktadır Arçelik çamaşır makineleri. Woolmark programıyla yünlüler yıpranmadan yıkanabilmekte. Bu program sayesinde çamaşır makinesinde yıkamaya cesaret edilemeyen ürünler için elde yıkama çilesi de son bulmaktadır. AquaFusion teknolojisi ile enerji verimliliğinde A+++ a göre %20 daha az enerji tüketimi mümkün. Yine Silent-tech teknolojisine sahip modellerde standart çamaşır makinesi modellerine göre 5 kat sessiz çalışma imkanı sağlanmakta.

Arçelik Çamaşır Makineleri Satış Sonrası Destek Hizmetleri

Ülkemizle birlikte 145’in üzerinde ülkede satılı yapılan Arçelik çamaşır makineleri hem teknolojiler hem de Arçelik çamaşır makinesi fiyatları ile tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Müşterilerin bu yoğun talebiyle birlikte Arçelik markası da tüm bu müşterilerine satış sonrası kurulum ve teknik servis desteği, yedek parça temini gibi konularda eksiksiz hizmet sunmaktadır. Ülkemizin her noktasına ulaşabilecek bir teknik servis ağına sahip Arçelik, çamaşır makinelerinin satış sonrası desteğini de geciktirmeden zamanında müşterilerine ulaştırmaktadır.

Müşteriler Arçelik çamaşır makinelerini tercih ettikten sonraki kurulum taleplerini ve sonraki dönemlerde gerekli teknik destek taleplerini 4448228 numaralı Arçelik servis çağrı merkezine iletebilmektedir. Aynı gün içinde teknik servis imkanı tanıyan alt yapısıyla ve uygun fiyatlarla müşteri memnuniyetine büyük önem göstermektedir Arçelik markası.

Random Posts

 • Kötü Kokulara Son

  Mutfak, evimizde en çok kokuya neden olan kısımdır. Bunun sebebi, her yemek pişirdiğimizde çıkan buhar ve nemin yüzeylere yapışıp kalmasıdır. […]

 • oled tv Oled Teknolojisi Bildiklerinizi Unutturacak

  Son yıllarda teknoloji hız kazandı ve birbirinden yararlı ürünleri ortaya çıkarmaya başladı. Dahi beyinlerin üretimlerini yaptığı bu teknolojik cihazlar bilgisayarla […]

 • Beyaz Eşya Mağzaları Beyaz Eşya Mağazaları ve Tüm Avantajları

  Beyaz Eşya Mağazaları ve Tüm Avantajları Beyaz eşya sektörü oldukça önemli ve büyük bir sektör ve bizler bu sektör içerisinde […]

 • Arçelik Beyaz Eşya Fiyatları 2019

  Arçelik beyaz eşyalarda 2019 fiyatları ve yenilikleri ile müşteri memnuniyetini sağlamaya devam ediyor.  Beyaz eşya almaya karar verdiğimizde, mutlaka beklentilerimizi […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.